Integracja klas pierwszych

nasze liceum i jakie mają plany na przyszłość.

W trakcie spotkania, klasy mogły zdobywać punkty w niżej wymienionych konkurencjach.

– quiz z wiedzy o sporcie
– znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy
– bieg wytrzymałościowy z liną
– skoki przez skakankę
– kreatywne działania klasy (taniec, śpiew, pokaz gimnastyczny, wykonanie totemu)

W rywalizacji punktowej klasy zajęły:
I miejsce – klasa I C – 26,5 pkt
II miejsce – klasy I B i I D – po 26 pkt
III miejsce – klasa I E – 20 pkt

do domów.

że tak dobrze będzie nam się współpracowało do końca trzeciej klasy.

Dnia 11 i 12 września, dla uczniów klas pierwszych naszej szkoły, odbyło się spotkanie integracyjnew Lesie Kabackim. Każda klasa uczestniczyła w zajęciach integracyjnych i zabawach sportowych.Zabawy, różne ćwiczenia, a także opowiadanie o sobie, pozwoliły na bliższe poznanie kolegów,koleżanek i nauczycieli. Uczniowie chętnie dzielili się informacjami, co ich motywowało, że wybralinasze liceum i jakie mają plany na przyszłość.
– quiz geograficzny (pytania były umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły)- quiz z wiedzy o sporcie- znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy- bieg wytrzymałościowy z liną- skoki przez skakankę- kreatywne działania klasy (taniec, śpiew, pokaz gimnastyczny, wykonanie totemu)
W rywalizacji punktowej klasy zajęły:I miejsce – klasa I C – 26,5 pktII miejsce – klasy I B i I D – po 26 pktIII miejsce – klasa I E – 20 pkt
Podsumowaniem spotkania, było ognisko z kiełbaskami. W dobrych humorach, wszyscy rozeszli siędo domów.
Uczniowie wykazali się zaangażowaniem, chęcią zabawy, wiedzą i kulturą osobistą. Mamy nadzieję,że tak dobrze będzie nam się współpracowało do końca trzeciej klasy.

autor prof. Agnieszka Ciechan

{gallery}int_2012{/gallery}