Obóz narciarsko- snowbordowy 2010

W okresie 4-9.01.2010 roku uczniowie pierwszych klas byli uczestnikami obozu zimowego w Sromowcach Wyżnych.

Wyjazd miał na celu naukę oraz doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie .

Pierwszy dzień już od początku przebiegał z wielkimi perypetiami, gdyż mieliśmy poważny problem z autokarem. Jednak dzięki szybkiej interwencji kadry, po dwóch godzinach czekania na nowy autokar wyruszyliśmy w drogę. Pozostała część podróży przebiegała spokojnie, aż dotarliśmy na miejsce do ośrodka Orle Gniazdo.

Po obiedzie i zakwaterowaniu wyruszyliśmy zobaczyć pobliski stok narciarski oraz okolicę.

Drugi dzień spędziliśmy jeżdżąc na nartach i snowboardzie na stoku Polana Sosna . Niewielka grupa uczniów rozpoczęła naukę jazdy na nartach a pozostała część spędziła dzień na doskonaleniu swoich umiejętności narciarskich i snowbordowych.

Kolejne dwa dni jeździliśmy na stoku w Kluszkowcach, a ostatni dzień był niespodzianką dla wszystkich uczniów, gdyż pojechaliśmy do jednego z większych ośrodków narciarskich w Białce Tatrzańskiej. Wieczorem został zorganizowany grill, na którym jedząc kiełbaski podsumowaliśmy nasze tygodniowe zmagania na stokach.

W sobotę po śniadaniu wyruszaliśmy do Warszawy.

Zapraszamy wszystkich chętnych w przyszłym roku 2011

opracowała Joanna Wojciuk