“Szkoły Pełne Talentów” – kampania z Lidlem zakończona!

W ramach akcji “Szkoły Pełne Talentów” zorganizowanej przez Lidl Polska nasza szkoła zebrała ponad 1100 “talenciaków”. Koordynatorami zbiórki byli uczniowie klasy I e wraz z kolegami z klasy 2 c oraz pracownicy szkoły i rodzice uczniów.

Pierwsze nagrody już do  nas docierają! Otrzymaliśmy pomoce dydaktyczne do nauki  biologii i matematyki. Zestaw magnetycznych ogromnych ekierek, linijek, cyrkli niebawem zawiśnie w sali matematycznej, a anatomiczny manekin trafi do sali biologicznej.

A tu już można uczyć się jak zbudowany jest człowiek… jak zbudowane jest serce…

Symboliczne “serce na talerzu” codziennie dostarcza nam Pani Karolina z kuchennej stołówki. To dzięki pracownikom “naszej” szkolnej kuchni mogliśmy zebrać więcej kuponów. Serdecznie dziękujemy! Szczególne podziękowania dla Pani Babci Irenki i Pani Kasi z “Gastro na Ursynowie”.