Uczczenie pamięci zmarłego papieża Jana Pawła II

kronika_28dMłodzież i pracownicy naszej szkoły wzięli udział w mszach w kościele parafialnym Tomasza Apostoła przy ulicy Dereniowej i na placu Piłsudskiego w Warszawie.

Odbył się konkurs recytatorski “Poezja Jana Pawła II”, przygotowany przez Panią Annę Szczęsną, nauczycielkę języka polskiego. Konkurs ten zorganizowano na pamiątkę wielkiego Polaka Ojca Świętego tuż po Jego śmierci. Poezję deklamowali uczniowie klas 2 F, 1 G i 1 D. Zwyciężyła uczennica klasy 2 F – Agnieszka Kowalska.

Inną formą uczczenia śmierci Papieża przez uczniów naszej szkoły była wystawa plakatów, albumów i filmów “Jan Paweł II oczami klasy 2 F”. Wszystkie prace były eksponowane w hallu drugiego piętra między salami 210 i 217. Opiekunem artystycznym wystawy była Pani Anna Szczęsna.

Skip to content