Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Nowy rok szkolny 2015/2016 czas zacząć!

Jak zawsze 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniowie klas pierwszych spotkali się na oficjalnej uroczystości na sali gimnastycznej. Nowych uczniów przywitał Dyrektor szkoły Pan Paweł Mazur. Dyrektor zachęcał uczniów, aby dobrze wykorzystali najbliższe trzy lata, które przyjdzie im spędzić w szkole, którą sobie wybrali, oraz życzył im wielu sukcesów. Zastępca dyrektora Pani Agnieszka Bolek przedstawiła grono pedagogiczne oraz wychowawców klas pierwszych:

Klasa Ib – wychowawczyni Pani Renata Kos

Klasa Ic – wychowawczyni Pani Agnieszka Kałucka

Klasa Id – wychowawczyni Pani Jolanta Wójcik

Klasa Ie – wychowawczyni Pani Angelika Riabinow

W imieniu Samorządu Szkolnego pierwszoklasistów powitał przewodniczący Łukasz Śliwa, który zachęcał nowych uczniów do aktywnego włączenia się w życie szkoły.

Po uroczystości na sali uczniowie udali się do klas na spotkania informacyjne z wychowawcami. Od 2 września czas do nauki!