Sprawdzian semestralny z matematyki

15. lutego 2012 r. w naszej szkole odbyły się sprawdziany semestralne z matematyki na poziomie podstawowym.
Uczniowie pisali je na sali gimnastycznej (niemal jak maturę). W pierwszej turze byli drugoklasiści, potem uczniowie klas pierwszych. Sprawdzian składał się z zadań testowych i otwartych i trwał 90 minut dla każdego poziomu.
Wyniki zostaną niebawem ogłoszone. W tym dniu zorganizowaliśmy (po raz kolejny) próbną maturę z matematyki na poziomie podstawowym dla klas trzecich. Niektórzy pisali również na poziomie rozszerzonym.
Kolejna matura próbna z matematyki już niebawem, zaś pierwszo- i drugoklasistów czeka jeszcze jeden sprawdzian wiedzy z matematyki, ale dopiero pod koniec roku szkolnego.
Życzymy powodzenia!