Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

 

W piątek 16 X w godzinach 12:00 – 12:30 uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób.  W tym roku było nas aż 74 osoby. 36 osób biło rekord w naszej szkole, a 38 naszych uczniów, na prośbę organizatorów  wzięło udział w resuscytacji krążeniowo-oddechowej  w Centrum Handlowym „ Arkadia”.

 Akcja od dwóch lat jest organizowana przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i biorą w niej udział instytucje z całego kraju. Rekord został ustanowiony w 2013 r. i wynosił ponad 83 tyś osób, w 2014r. nie udało się pobić poprzedniej liczby, 

ponieważ zgłosiło się ok. 67 tyś uczestników. W tym roku jest szansa na pobicie rekordu. Trzymamy kciuki żeby to się udało. Wszystkim uczestnikom składam ogromne podziękowania za udział i zaangażowanie i zapraszam w przyszłym roku.

                                                                                                                             Agnieszka Ciechan

 

Skip to content