Najważniejsze wydarzenia – grudzień 2004

Najważniejsze wydarzenia – grudzień 2004:

• Uczniowie z wielu klas obejrzeli spektakl “Romeo i Julia” na Torwarze.
  • Obchody Dnia Holenderskiego, 15 grudnia. Klasy o profilu edukacji europejskiej przygotowały plakaty, ilustracje, przedstawienie. Zaproszona osoba z SGGW opowiadała o miastach holenderskich. (szczegóły w osobnej zakładce)
  • 15 grudnia, po zebraniu z rodzicami i zakończeniu semestru dla uczniów klas maturalnych wolontariusze sprzedawali kartki świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły. Wszystkie kartki zostały sprzedane. Atrakcją na stoisku były aniołki z masy solnej, które przyniosła matka ucznia. Z uzyskanych pieniędzy kupiono czekoladowe Mikołajki. Z gwiazdeczkami z masy solnej wolontariusze z p. Teresą Gułą odwiedzili klub “Maja” działający na Ursynowie. (szczegóły w osobnej zakładce)
  • W sobotę, 19 grudnia, grupa wolontariuszy z p. Teresą Gułą i p. Dorotą Maćkowiak uczestniczyła na Rynku Starego Miasta w Wigilii Polskiej. Zebrali się tam warszawscy bezdomni. Akcja ta była zorganizowana przez Fundację “Świat na Tak”.
  • Przedstawienie “Jasełka” zostały przygotowane pod kierunkiem p. Anny Matusiak.

• Odbyły sie klasowe wigilie i jak każe tradycja – wigilia dla pracowników szkoły. (szczegóły w osobnej zakładce)
  • 23 grudnia, zmarła nasza koleżanka, nauczycielka wychowania fizycznego, p. Hanna Zambrzycka.