Zapraszam do udziału w Dniu przedsiebiorczości

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

fundacja

Zapraszam uczniów do udziału w Dniu Przedsiębiorczości organizowanym po raz dwudziesty 22 marca 2012 roku. Dzień Przedsiębiorczości organizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod patronatem Prezydenta RP.

“Dzień przedsiębiorczości” to program skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowany za pośrednictwem Internetu.

“Dzień przedsiębiorczości” jest projektem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość:
odbycia kilkugodzinnych praktyk w wybranym miejscu pracy,
zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie,
pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu,
doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową,
zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości zgłoś się po formularz do szkolnego koordynatora konkursu p. Urszuli Kazalskiej lub p. Anity Machury – nauczyciela technologii informacyjnej i podstaw przedsiębiorczości – sala 117.

Materiały pochodzą ze strony Fundacji: www.junior.org.pl

Autor tekstu: p. Urszula Kazalska.