Finał sezonu Koła bibliotecznego 25/26

23 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie Koła bibliotecznego w tym sezonie.
W tym sezonie omówiliśmy m.in. Świat ,,Gwiezdnych wojen”, najnowsze książki fantastyczne, mangi i anime, ale też świat klasyka literatury science-fiction Terry’ego Pratchetta. Poza rozmowami o kulturze (w tym popkulturze), w tym sezonie zaczęliśmy też grać w szachy i jak zwykle jedliśmy ciasteczka i piliśmy herbatę. Zorganizowaliśmy też dwa wyjścia – na uczelnię i do przychodni z darami książkowymi. Jeśli chcesz dołączyć do nas w następnym roku – serdecznie zapraszamy!
Na zdjęciu osoby z naszego Koła myślące o tym co będą czytać, oglądać i w co grać w wakacje 🙂
Tekst: Michał Fedorowicz
Zdjęcie: Zofia Kawecka

Przejdź do treści