Złote medale w zawodach LA

22 czerwca 2026, na stadionie „Podskarbińska” na Pradze-Południe, odbyły się Letnie Igrzyska Warszawski, w których wzięła udział nasza uczennica klasy 2b.Igrzyska były jednodniowym wydarzeniem sportowym inspirowanego duchem Igrzysk Olimpijskich, dzięki któremu uczniowie warszawskich szkół ponadpodstawowych mieli możliwość rywalizować w dyscyplinach lekkoatletycznych.

Maja wystartowała w dwóch konkurencjach biegowych na  dystansie 800m i 1.5km osiągając najwyższe wynik i wygrywając dwa złote medale.

Gratulujemy kolejnego sukcesu!!!

tekst Joanna Wojciuk

zdjęcia Maja Bętkowska

Przejdź do treści