22 czerwca 2026, na stadionie „Podskarbińska” na Pradze-Południe, odbyły się Letnie Igrzyska Warszawski, w których wzięła udział nasza uczennica klasy 2b.Igrzyska były jednodniowym wydarzeniem sportowym inspirowanego duchem Igrzysk Olimpijskich, dzięki któremu uczniowie warszawskich szkół ponadpodstawowych mieli możliwość rywalizować w dyscyplinach lekkoatletycznych.
Maja wystartowała w dwóch konkurencjach biegowych na dystansie 800m i 1.5km osiągając najwyższe wynik i wygrywając dwa złote medale.
Gratulujemy kolejnego sukcesu!!!
tekst Joanna Wojciuk
zdjęcia Maja Bętkowska


