Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I–III naszego liceum. Była to okazja do podsumowania miesięcy wytężonej pracy, osiągnięć edukacyjnych oraz licznych działań podejmowanych przez młodzież w mijającym roku szkolnym. Uroczystość uświetniły występy muzyczne uczniów, które stworzyły wyjątkową atmosferę i spotkały się z dużym uznaniem zgromadzonej publiczności.

Podczas spotkania wręczono świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce oraz wyróżniali się wzorową postawą. Ich systematyczność, zaangażowanie i wytrwałość są godne naśladowania.

Szczególne podziękowania skierowano również do uczniów działających w szkolnym wolontariacie. W uznaniu za ich bezinteresowną pomoc, otwartość na potrzeby innych oraz aktywny udział w akcjach charytatywnych otrzymali oni  dyplomy.

Nagrodzono także członków Koła Bibliotecznego za ich zaangażowanie w pracę biblioteki, promocję czytelnictwa oraz pomoc w organizacji wydarzeń kulturalnych i literackich.

Ważnym punktem uroczystości było również wręczenie certyfikatów uczniom uczestniczącym w projektach realizowanych w ramach programu Erasmus+. Doceniono ich aktywność, zaangażowanie oraz gotowość do rozwijania kompetencji językowych, społecznych i międzykulturowych. Certyfikaty otrzymali także uczniowie uczestniczący w programie Szkoła-Ambasador Parlamentu Europejskiego, którzy w mijającym roku szkolnym aktywnie promowali wiedzę o Unii Europejskiej, demokracji i obywatelstwie europejskim.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy za ich wkład w życie szkoły.

Życzymy całej społeczności szkolnej bezpiecznych, radosnych i pełnych odpoczynku wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

tekst Joanna Wojciuk

zdjęcia: Ivan Piatko, Joanna Wojciuk

 
 
 
 
Przejdź do treści