RADA PEDAGOGICZNA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

mgr Chrościcka-Woźniak Inga Język angielski mgr Janik Dariusz Podstawy przedsiębiorczości
mgr  Gapińska Katarzyna Język angielski mgr Rodriguez Francisco Język hiszpański
mgr Gerłowicz Karol Język angielski mgr Luque Agustin Język hiszpański
mgr Mantorska Katarzyna Język angielski mgr Linke Barbara Język niemiecki
mgr Mitura Jolanta Język angielski mgr Rembiałkowska Wioletta Język niemiecki
mgr Przedpełska Ewa Język angielski mgr Charasz Barbara Język rosyjski
mgr Wołejko Anna Język angielski mgr Przybył Anna Język polski
mgr Jurek Anna Język polski mgr Paulina Kuśnierz Informatyka
mgr Grzywacz Ewa Język polski dr Pokojski Wojciech Informatyka
mgr Bobrowicz Dorota Język polski dr Rymarczyk Marianna Programowanie
mgr Szczęsna Anna Język polski mgr Ciechan Agnieszka Wf, EDB
mgr Wiśniewska Hanna Język polski,edukacja filmowa, teralna mgr Bigos Adam Wf
mgr Wojtyra Marta Język polski mgr Kałucka Agnieszka Wf
mgr Kosterna Ewa Matematyka mgr Kalata Jacek Wf
mgr Kubicka Ewelina Matematyka mgr Wojciuk Joanna Wf
mgr Wiśniewska Anna Matematyka mgr Czechowski Adam Filozofia,etyka
mgr Wójcik Jolanta Matematyka mgr Weremczuk Dawid Religia
mgr Jurzyk Maria Historia mgr Łęczek Anna Nauczyciel wspomagający
mgr Wiszniewska  Jolanta Historia,WOS, Podstawy przedsiebiorczości mgr Matura Jolanta Nauczyciel wspomagający
mgr Kasperowicz Lucyna Historia,WOS mgr Samek-Stefaniak Bożena Nauczyciel wspomagający
mgr Zieliński Mariusz Historia mgr  Suska-Zięcina Monika Nauczyciel wspomagający
mgr Białowiecka-Maćkowiak  Hanna Geografia dr Piwowarczyk Katarzyna Chemia
mgr Dominiak Anna Geografia, Podstawy przedsiębiorczości mgr Weronika Wargocka-Matuszewska Chemia
mgr Ewa Kulesza Biologia mgr Diósy Dorottya Język Węgierski
mgr Kos Renata Biologia,WDŻ mgr Zajfert Jakub Język Japoński
dr Rymarczyk Zbigniew Fizyka mgr Ławecka Ewelina Psycholog
mgr Joanna Ziemba biblioteka
mgr Surga Marta WDŻ
Nazwisko Imię Adres e-mail
Bigos Adam Adam.Bigos@liceum63.edu.pl
Biłowicka-Maćkowiak Hanna Hanna.Bilowicka@liceum63.edu.pl
Charasz Barbara Barbara.Charasz@liceum63.edu.pl
Inga.Chroscicka-Wozniak@liceum63.edu.pl
Ciechan Agnieszka Agnieszka.Ciechan@liceum63.edu.pl
Czechowski Adam Adam.Czechowski@liceum63.edu.pl
Gerłowicz Karol Karol.Gerlowicz@liceum63.edu.pl
Ewa.Grzywacz@liceum63.edu.pl
Jurek Anna anna.jurek@liceum63.edu.pl
Jurzyk Maria Maria.Jurzyk@liceum63.edu.pl
Kalata Jacek Jacek.Kalata@liceum63.edu.pl
Kałucka Agnieszka Agnieszka.Kalucka@liceum63.edu.pl
Kasperowicz (Schulz) Lucyna Lucyna.Kasperowicz@liceum63.edu.pl
Kos Renata renata.kos@liceum63.edu.pl
Kosterna Ewa Ewa.Kosterna@liceum63.edu.pl
Kubicka Ewelina Ewelina.Kubicka@liceum63.edu.pl
Linke Barbara Barbara.Linke@liceum63.edu.pl
Łęczek Anna Anna.leczek@liceum63.edu.pl
Matura Jolanta Jolanta.Matura@liceum63.edu.pl
Mitura Jolanta Jolanta.Mitura@liceum63.edu.pl
Katarzyna.Piwowarczyk@liceum63.edu.pl
Wojciech.Pokojski@liceum63.edu.pl
Przedpełska Ewa Ewa.Przedpelska@liceum63.edu.pl
Przybył Anna Anna.Przybyl@liceum63.edu.pl
Francisco.Rodriguez@liceum63.edu.pl
Rymarczyk Zbigniew Zbigniew.Rymarczyk@liceum63.edu.pl
Rymarczyk Marianna Marianna.Rymarczyk@liceum63.edu.pl
Sawicz Mirosław Miroslaw.Sawicz@liceum63.edu.pl
Suska-Zięcina Monika Monika.Suska-Ziecina@liceum63.edu.pl
Szczęsna Anna Anna.Szczesna@liceum63.edu.pl
Weremczuk Dawid Dawid.Weremczuk@liceum63.edu.pl
Wiszniewska Jolanta Jolanta.Wiszniewska@liceum63.edu.pl
Wiśniewska Anna Anna.Wisniewska@liceum63.edu.pl
Wiśniewska Hanna Hanna.Wisniewska@liceum63.edu.pl
Wojciuk Joanna Joanna.Wojciuk@liceum63.edu.pl
Wołejko Anna Anna.Wolejko@liceum63.edu.pl
Wójcik Jolanta Jolanta.Wojcik@liceum63.edu.pl
Ziemba Joanna Joanna.Ziemba@liceum63.edu.pl
Skip to content