RADA PEDAGOGICZNA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

mgr Inga Chrościcka-Woźniak Język angielski mgr Dariusz Janik Podstawy przedsiębiorczości, HIT
mgr Katarzyna Gapińska Język angielski mgr Francisco Rodriguez Język hiszpański
mgr Karol Gerłowicz Język angielski mgr Agustin Luque Język hiszpański
mgr Katarzyna Mantorska Język angielski mgr Barbara Linke Język niemiecki
mgr Jolanta Mitura Język angielski mgr Wioletta Rembiałkowska Język niemiecki
mgr Ewa Przedpełska Język angielski mgr Barbara Charasz Język rosyjski
mgr Anna Wołejko Język angielski mgr Joanna Ziemba Biblioteka
mgr Anna Jurek Język polski mgr Paulina Kuśmierz Informatyka
mgr Ewa Grzywacz Język polski dr Wojciech Pokojski Informatyka
mgr Marzanna Janik- Kłosiewicz Język polski dr Marianna Rymarczyk Programowanie
mgr Agata Marszał Język polski mgr Dawid Weremczuk Religia
mgr Anna Przybył Język polski mgr Adam Czechowski Pedagog, filozofia, etyka
dr Jerzy Szeja Język polski mgr Ewelina Ławecka Psycholog
mgr Anna Szczęsna Język polski mgr Agnieszka Ciechan Wf, EDB
mgr Hanna Wiśniewska Język polski,edukacja filmowa, teralna mgr Adam Bigos Wf
mgr Mariusz Tureniec Matematyka mgr Agnieszka Kałucka Wf
mgr Joanna Jamioł Matematyka mgr Jacek Kalata Wf
mgr Ewelina Kubicka Matematyka mgr Joanna Wojciuk Wf
mgr Anna Wiśniewska Matematyka mgr Anna Łęczek Nauczyciel wspomagający
mgr Jolanta Wójcik Matematyka mgr Jolanta Matura Nauczyciel wspomagający
mgr Małgorzata Geresz Historia mgr Bożena Samek-Stefaniak Nauczyciel wspomagający
mgr  Maria Jurzyk Historia, HIT mgr Mirosław Sawicz Nauczyciel wspomagający
mgr Jolanta Wiszniewska Historia, WOS, HIT mgr Olga Sobieraj Nauczyciel wspomagający
mgr Mariusz Zieliński Historia mgr Monika Suska-Zięcina Nauczyciel wspomagający
mgr Hanna Biłowicka-Maćkowiak Geografia dr Katarzyna Piwowarczyk Chemia
mgr Anna Dominiak Geografia, Podstawy przedsiębiorczości mgr Piotr Duszewski Chemia
dr Samborska-Skutnik Izabela Biologia mgr Dorottya Diósy Język węgierski
mgr Renata Kos Biologia,WDŻ mgr Jakub Zajfert Język japoński
dr Zbigniew Rymarczyk Fizyka mgr Yahor Surski Nauczyciel wspomagający w oddziale przygotowawczym w zakresie języka ukraińskiego
mgr Maria Linert Fizyka
mgr Marta Surga WDŻ
Nazwisko Imię Adres e-mail
Bigos Adam Adam.Bigos@liceum63.edu.pl
Biłowicka-Maćkowiak Hanna Hanna.Bilowicka@liceum63.edu.pl
Charasz Barbara Barbara.Charasz@liceum63.edu.pl
Chrościcka-Woźniak Inga Inga.Chroscicka-Wozniak@liceum63.edu.pl
Ciechan Agnieszka Agnieszka.Ciechan@liceum63.edu.pl
Czechowski Adam Adam.Czechowski@liceum63.edu.pl
Duszewski Piotr Piotr.Duszewski@liceum63.edu.pl
Dominiak Anna Adam.Czechowski@liceum63.edu.pl
Gapińska Katarzyna Katarzyna.Gapinska@liceum63.edu.pl
Gieresz Małgorzata Malgorzata.Gieresz@liceum63.edu.pl
Gerłowicz Karol Karol.Gerlowicz@liceum63.edu.pl
Grzywacz Ewa Ewa.Grzywacz@liceum63.edu.pl
Jamioł Joanna Joanna.Jamiol@liceum63.edu.pl
Janik Dariusz Dariusz.Janik@liceum63.edu.pl
Janik-Kłosiewicz Marzanna Marzanna.Janik-Klosiewicz@liceum63.edu.pl
Jurek Anna anna.jurek@liceum63.edu.pl
Jurzyk Maria Maria.Jurzyk@liceum63.edu.pl
Kalata Jacek Jacek.Kalata@liceum63.edu.pl
Kałucka Agnieszka Agnieszka.Kalucka@liceum63.edu.pl
Kos Renata renata.kos@liceum63.edu.pl
Kuśnierz Paulina Paulina.Kusnierz@liceum63.edu.pl
Kubicka Ewelina Ewelina.Kubicka@liceum63.edu.pl
Linke Barbara Barbara.Linke@liceum63.edu.pl
Linert Maria Maria.Linert@liceum63.edu.pl
Luque Agustin Agustin.Luque@liceum63.edu.pl
Łęczek Anna Anna.leczek@liceum63.edu.pl
Matura Jolanta Jolanta.Matura@liceum63.edu.pl
Mitura Jolanta Jolanta.Mitura@liceum63.edu.pl
Piwowarczyk Katarzyna Katarzyna.Piwowarczyk@liceum63.edu.pl
Pokojski Wojciech Wojciech.Pokojski@liceum63.edu.pl
Przedpełska Ewa Ewa.Przedpelska@liceum63.edu.pl
Przybył Anna Anna.Przybyl@liceum63.edu.pl
Rembiałkowska Wioletta Wioletta.Rembialkowska@liceum63.edu.pl
Rodriguez Francisco Francisco.Rodriguez@liceum63.edu.pl
Rymarczyk Zbigniew Zbigniew.Rymarczyk@liceum63.edu.pl
Rymarczyk Marianna Marianna.Rymarczyk@liceum63.edu.pl
Samborska-Skutnik Izabela Izabela.Samborska-Szkutnik@liceum63.edu.pl
Samek-Stefaniak Bożena Bozena.Samek-Stefaniak@liceum63.edu.pl
Sawicz Mirosław Miroslaw.Sawicz@liceum63.edu.pl
Sobieraj Olga Olga.Sobieraj@liceum63.edu.pl
Suska-Zięcina Monika Monika.Suska-Ziecina@liceum63.edu.pl
Szczęsna Anna Anna.Szczesna@liceum63.edu.pl
Surski Yahor Yahor.Surski@liceum63.edu.pl
Szeja Jerzy Jerzy.Szeja@liceum63.edu.pl
Tureniec Mariusz Mariusz.Tureniec@liceum63.edu.pl
Weremczuk Dawid Dawid.Weremczuk@liceum63.edu.pl
Wiszniewska Jolanta Jolanta.Wiszniewska@liceum63.edu.pl
Wiśniewska Anna Anna.Wisniewska@liceum63.edu.pl
Wiśniewska Hanna Hanna.Wisniewska@liceum63.edu.pl
Wojciuk Joanna Joanna.Wojciuk@liceum63.edu.pl
Wołejko Anna Anna.Wolejko@liceum63.edu.pl
Wójcik Jolanta Jolanta.Wojcik@liceum63.edu.pl
Ziemba Joanna Joanna.Ziemba@liceum63.edu.pl
Skip to content