Wyjazd integracyjny dla klas 1 – 26-30 września 2022 r. “Euroweek – Szkoła Liderów

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1 do wzięcia udziału w wyjeździe integracyjnym do Kotliny Kłodzkiej na warsztaty Euroweek. Program EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.

Młodzież zostanie zakwaterowana w Ośrodku Wczasowym “SILESIA” w Długopolu Dolnym, w Ośrodku Wczasowym “Aleksander” w Długopolu Zdroju, w Ośrodku Wczasowym “Słoneczna” w Międzygórzu, w “Willa Wiktoria” w Różance, w Pensjonacie “Melafir” w Lądku Zdroju lub innym miejscu noclegowym o podobnym standardzie. Warsztaty, zakwaterowanie oraz wyżywienie (3 x dziennie) znajdują się w tym samym obiekcie.

Cena: 499 zł (zakwaterowanie, wyżywienie i warsztaty) + 250-300 zł (transport – w zależności od liczby uczestników).

Szczegółowe informacje: www.euroweek.pl

Warunkiem wzięcia udziału w wyjeździe jest wpłacenie zaliczki 100 zł na Konto Rady Rodziców do 28 sierpnia:

Rada Rodziców przy LXIII L.O. im. Lajosa Kossutha

ul. Hirszfelda 11