POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH

,,Jeśli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady tego dokonać – to w obu przypadkach masz rację”
Henry Ford

W dniu 28 kwietnia 2023 bardzo uroczyście ale z poczuciem humoru pożegnaliśmy uczniów klas czwartych. Tradycyjnie imprezę prowadzili młodsi koledzy i koleżanki. Pani Dyrektor Anna Jurek ciepło wspominała wydarzenia, w których uczestniczyli bohaterowie dzisiejszego dnia. Mówiła o przyszłości ikonieczności dokonywanie wyborów odnosząc die do motta. Bardzo dowcipnie w imieniu Maturzystów podziękował Mateusz dotychczasowy przewodniczący SU. Natomiast Michał- obecny przewodniczący SU wspominał trudności z jakimi przyszło się zmierzyć tegorocznym Maturzystom- okres pandemii, zdalnego nauczania oraz niewiadomej wynikającej z niej formuły egzaminu.

Było bardzo dużo nagród i wyróżnień zarówno za działania społeczne, obywatelskie, europejskie i artystyczne. Jak również za osiągnięcia  w nauce i sukcesy sportowe. Pani wicedyrektor podsumowała wyniki klasyfikacji rocznej, w której na pierwszym miejscu znalazła się klasa 4c jak również czteroletniej i w tym zestawieniu pierwsze miejsce przypadło klasie 4d – gratulacje!!!!!!! Najlepszy z uczniów wypracował średnią  5,18!!!!!
A teraz czas na odliczanie do rozpoczęcia pierwszego egzaminu dojrzałości . Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia .
Jola Wiszniewska