DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Drodzy Uczniowie,

Zapraszam Was wraz z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości do wzięcia udziału w kolejnej -już 15 edycji Dnia Przedsiębiorczości.

O programie:
Piętnasta edycja programu odbędzie się: 21 marca 2018 r. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji. Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.
Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość:
-odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy weryfikującej plany edukacyjne,
-zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie,
-pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu,
-doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową,
-zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.
Jak co roku program objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta. Jednak z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości, uczestnicy tegorocznej edycji będą mieli możliwość pobrania ze strony internetowej wyjątkowych, spersonalizowanych certyfikatów z prezydenckim logo.
Chętnych proszę o kontakt.
Jolanta Wiszniewska, sala 220