Reprezentacja naszego liceum 2 czerwca 2026r. wzięła udział w III Międzyszkolnych Mistrzostwach Warszawy w ultimate frisbee. To wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu promocję ultimate frisbee – niesamowitego, dynamicznego i bezkontaktowego sportu drużynowego wśród warszawskiej młodzieży. Była to idealna okazja do zdrowej rywalizacji, integracji oraz świetnej zabawy w duchu Spirit of the Game!
tekst i zdjęcia Joanna Wojciuk




