Nowy rok szkolny 2013/2014

Nowy rok szkolny w LXIII LO rozpoczęty!

Rozpoczęcie roku szkolnego to wyjątkowa uroczystość przede wszystkim dla uczniów klas pierwszych. Jednak dzień 2 września 2013 miał szczególny charakter także ze względu na gości, którzy odwiedzili Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha.

Ambasadora Republiki Węgier reprezentował Pan Dr. Dávid Görömbölyi.

Obecni byli również przedstawiciele władz Ursynowa:
Pan Piotr Guział Burmistrz Dzielnicy Ursynów,
Pan Witold Kołodziejski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursynów,
Pani Mirosława Żurawska Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Ursynów,
Pani Teresa Jurczyńska-Owczarek Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Dzielnicy Ursynów
oraz Pani Alicja Sujkowska-Szkup dyrektor Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Ursynów.

W tym roku szkolnym LXIII LO rozpoczęło współpracę z Politechniką Warszawską. W związku z tym na  uroczystości inaugurującej nowy rok szkolny pojawili się również przedstawiciele tej uczelni:

Pan profesor doktor habilitowany inżynier Władysław Wieczorek Prorektor ds. Studenckich,

Pani profesor doktor habilitowana Alina Maciejewska Dziekan Wydziału Geodezji
oraz Pani doktor Anna Wieczorek.

2 września był dla pierwszoklasistów dniem, kiedy poznali swoich nowych kolegów, jak również nauczycieli oraz wychowawców.

Klasa 1a – wychowawczyni Pani Anna Szczęsna

Klasa 1b – wychowawczyni Pani Katarzyna Piwowarczyk