Trwa rekrutacja do projektu realizowanego w ramach programu Erasmus+. W związku z programem uczniowie wezmą udział w działaniach organizacyjnych i promocyjnych , projekcie etwinning oraz mobilności zagranicznej do Kraju Basków. Termin rekrutacji: 3–15 lutego 2026 r. Formularz zgłoszeniowy, w którym należy zamieścić również pracę konkursową w formie krótkiego filmu, należy wypełnić najpóźniej do 15 lutego br. do godz. 23:59. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz o terminowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego: W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorami projektu. | |