Rekrutacja do Programu Erasmus- mobilność Uczniów

 

Trwa rekrutacja do projektu realizowanego w ramach programu Erasmus+. W związku z programem uczniowie wezmą udział w  działaniach organizacyjnych i promocyjnych , projekcie etwinning oraz mobilności zagranicznej do Kraju Basków.

Termin rekrutacji: 3–15 lutego 2026 r.
Liczba miejsc: 15 uczniów
Szczegóły rekrutacji dostępne są w zamieszczonym niżej regulaminie.

Formularz zgłoszeniowy, w którym należy zamieścić również pracę konkursową w formie krótkiego filmu, należy wypełnić najpóźniej do 15 lutego br. do godz. 23:59.
Formularz dostępny jest na platformie Microsoft Forms i wymaga zalogowania się przy użyciu uczniowskiego konta e-mail w domenie EduWarszawa.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz o terminowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego: 

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=wnq1f2cSi029g4qJgRbJDJZLk6vUCgFAmT5nWGIZW9xUMklLVERSVEtTWVAyUVoxWk05WFJVUDlaTC4u&origin=QRCode

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorami projektu.
Katarzyna Mantorska
Monika Suska-Zięcina
Izabela Ducin

 
Przejdź do treści