Uczniowie Kossutha kibicują najlepszym w programie “Voice of Poland”!

12 września grupa uczniów “naszego” Liceum miała niezwykłą okazję uczestniczyć w nagraniach do prestiżowego programu muzycznego “Voice of Poland”. Na zaproszenie producenta Rochstar Studio S.A., uczniowie pojawili się w studiu nagraniowym TVP, gdzie brali udział w emocjonujących odcinkach “Nokaut”.

To wydarzenie dostarczyło wszystkim uczestnikom niezapomnianych przeżyć! Od momentów pełnych wzruszeń, kiedy uczestnicy walczyli o miejsce w programie, aż po spontaniczną i radosną zabawę z udziałem jurorów. Atmosfera była pełna energii i emocji. Zarówno uczniowie, jak i publiczność wspólnie przeżywali te chwile, tworząc fantastyczny klimat, który udzielał się także zawodnikom na scenie.

Na zakończenie nagrań otrzymaliśmy oficjalny list od producenta programu, w którym podziękowano naszej grupie za wyjątkową atmosferę:

“Państwa publiczność była fantastyczna, mieliśmy wręcz pochwały z wozu transmisyjnego, co nie zdarza się często 🙂
Z poważaniem, Koordynator Publiczności.”

Zapraszamy do oglądania listopadowych odcinków “Voice of Poland” w TVP2, gdzie będziecie mogli wypatrywać naszych uczniów na ekranach! To będzie muzyczna uczta, której nie można przegapić!

Mirosław Sawicz