UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Z radością powitaliśmy zarówno nowych uczniów jak i tych z klas starszych. Pani Dyrektor w swojej przemowie życzyła zgromadzonym wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych sobie celów, chęci samorozwoju i odnalezienia w społeczności szkolnej wartościowych przyjaźni. Słowa te uzupełnił Przewodniczący Samorządu uczniowskiego, mówiąc o pokonywaniu własnych słabości i kształtowaniu silnego charakteru. Nie zabrakło również chwili wzruszeń, gdyż nasi uczniowe – pod opieką Pani Profesor Geresz i Pani Profesor Wiśniewskiej – przygotowali występ artystyczny, upamiętniający tragiczne wydarzenia z okresu II wojny światowej. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie są już przygotowani na wyzwania edukacyjne, czekające w nowym roku szkolnym!