Puchar Prezesa Spółdzielni

W sobotę 1.10.2016 na Ursynowie odbył się bardzo atrakcyjny turniej w piłkę nożną o Puchar Prezesa Spółdzielni Wyżyny. Współorganizatorem zawodów i fundatorem nagród było stowarzyszenie “Brzask” od lat propagujące wśród uczniów grę w piłkę nożną. Uroczyste podsumowanie jesiennej edycji zawodów zorganizowano przy okazji spotkania mikołajkowego, które odbyło się 20.12.2016 w Multikinie na Ursynowie. Zespół z naszego liceum, który w zawodach w swojej grupie (Ursynów, Wilanów i Mokotów) zajął pierwsze miejsce, uhonorowany został pucharem i nagrodą rzeczową w postaci bardzo atrakcyjnego kompletu strojów piłkarskich. Uczniowie: Kacper Orłowski (najlepszy strzelec zawodów) oraz Marek Kiszczak (najlepszy bramkarz zawodów) otrzymali pamiątkowe statuetki.