9 czerwca uczniowie klasy 1b uczestniczyli w zajęciach o tematyce “Utrwalanie żywności – metody chemiczne, a bezpieczeństwo konsumentów” realizowanych w ramach Otwartych Laboratorów SGGW.
Otwarte Laboratoria to program edukacyjny skierowany do uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych zainteresowanych naukami przyrodniczymi. Dydaktycy i naukowcy z SGGW przygotowali tematy, które młodzież realizowała w uczelnianych laboratoriach.
tekst i zdjęcia Joanna Wojciuk











