Otwarte laboratoria SGGW

9 czerwca uczniowie klasy 1b uczestniczyli w zajęciach o tematyce  “Utrwalanie żywności – metody chemiczne, a bezpieczeństwo konsumentów” realizowanych w ramach Otwartych Laboratorów SGGW.

Otwarte Laboratoria to program edukacyjny skierowany do uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych zainteresowanych naukami przyrodniczymi. Dydaktycy i naukowcy z SGGW przygotowali tematy, które młodzież realizowała w uczelnianych laboratoriach.

tekst i zdjęcia Joanna Wojciuk

Przejdź do treści