Otwarte laboratoria SGGW
9 czerwca uczniowie klasy 1b uczestniczyli w zajęciach o tematyce “Utrwalanie żywności – metody chemiczne, a bezpieczeństwo konsumentów” realizowanych w ramach Otwartych …
9 czerwca uczniowie klasy 1b uczestniczyli w zajęciach o tematyce “Utrwalanie żywności – metody chemiczne, a bezpieczeństwo konsumentów” realizowanych w ramach Otwartych …