Gala wręczenia nagród w Międzynarodowym Konkursie plastyczno-literackim Węgry, to tak blisko… Projekt WIE 2022

9 listopada 2022 roku w naszym liceum odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w I EDYCJI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNO – LITERACKIEGO, INSPIROWANEGO ŻYCIEM I DZIAŁALNOŚCIĄ LAJOSA KOSSUTHA Węgry, to tak blisko… organizowanego przez LXIII LO im.L.Kossutha w Warszawie.

Projekt edukacyjno – kulturowy, realizowany w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych (WIE) 2022 pod patronatem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, Biura Edukacji m.st. Warszawy, Urzędu Dzielnicy Warszawa Ursynów, Ambasady Węgier w Polsce, Instytutu Kultury Węgierskiej.

Galę uświetniły  występy muzyczne Pana Bartłomieja Baronowskiego- pianisty oraz naszych uczniów Jadwigi Stępień i Iwa Jakoniuka. Uczestnicy konkursu i ich opiekunowie otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy i podziękowania, wręczane przez gości honorowych. Nagrody ufundowane były ze środków pozyskanych w ramach WIE oraz dzięki Instytutowi  Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka. Wszyscy na koniec gali skosztowali tortu w barwach węgierskich.

Wszystkim dziękujmy za udział oraz współpracę.

Zdjęcia wykonał Piotr Matasz

Skip to content