Godziny dostępności nauczycieli 

Dodatkowe zajęcia prowadzone przez nauczycieli 2022/2023

Imię

Nazwisko

Nazwa  zajęć

Dzień tygodnia

Godziny

Adam Bigos konsultacje    
Adam Bigos koło sportowe    
Hanna Biłowicka-Maćkowiak konsultacje    
Barbara Charasz konsultacje    
Inga Chrościcka-Woźniak konsultacje    
Agnieszka Ciechan konsultacje    
Adam Czechowski konsultacje    
Anna Dominiak konsultacje    
Katarzyna Gapińska konsultacje    
Karol Gerłowicz konsultacje    
Iwona Gieroba konsultacje    
Ewa Grzywacz konsultacje    
Anna Jurek konsultacje    
Maria Jurzyk  konsultacje    
Jacek Kalata konsultacje    
Jacek Kalata koło sportowe    
Agnieszka Kałucka konsultacje i zajęcia dodatkowe    
Agnieszka Kałucka koło sportowe    
Lucyna Kasperowicz konsultacje    
Paweł Kiliński konsultacje    
Renata Kos konsultacje    
Ewa Kosterna konsultacje    
Ewelina Kubicka zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas II; konsultacje klas I i II    
Ewelina Kubicka zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas II    
Michał Kwiatkowski konsultacje    
Barbara Linke konsultacje    
Ewelina Ławecka konsultacje    
Anna Łęczek zajęcia korekcyjno-kompensacycjne    
Jolanta Matura zajęcia korekcyjno-kompensacycjne    
Jolanta Mitura konsultacje    
Katarzyna Piwowarczyk konsultacje (po wcześniejszym umówieniu)    
Wojciech Pokojski konsultacje    
Ewa Przedpełska konsultacje    
Anna Przybył konsultacje    
Wioletta Rembiałkowska konsultacje    
Francisco Rodriguez konsultacje    
Zbigniew Rymarczyk Konsultacje    
Bożena Samek-Stefaniak konsultacje    
Mirosław Sawicz Rewalidacja    
Monika Suska-Zięcina korekcyjno-kompensacyjne    
Monika Suska-Zięcina doradztwo-zawodowe    
Anna Szczęsna konsultacje    
Dawid Weremczuk konsultacje    
Jolanta Wiszniewska konsultacje    
Anna Wiśniewska konsultacje    
Joanna Wojciuk konsultacje    
Marta Wojtyra konsultacje    
Anna Wołejko konsultacje    
Jolanta Wójcik konsultacje    
Joanna Ziemba Klub Miłośników Sztuki i Literatury    
Skip to content