Grant dla artystów LXIII LO

Nasi uczniowie w składzie : Joanna Janicka, Kacper Jakubiak, Anna Skobodzińska, Paulina Karpińska, Nadia Mach, Sandra Pawłowska, Ida Poczykowska, Melania Wardzińska, Patrycja Diller wraz  z nauczycielkami Joanną  Ziembą,  Joanna Wojciuk, Agnieszką Kałucką, mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej złożyli II wniosek  w ramach “Inicjator w akcji” i właśnie otrzymaliśmy informację, że nasz projekt “Teksty i obrazy. Oprawa prac literackich i plastycznych wrażliwych twórców” otrzymał  3000 zł na realizację. Wszyscy w zespole projektowym są niezmiernie dumni, ponieważ łącznie na dwa wnioski nasi artyści otrzymają 6000 zł. Młodzi artyści razem z koordynatorami są w trakcie realizacji dwóch projektów jednocześnie, dzięki temu już niedługo będziecie mogli zapoznać się z efektami ich prac. Oba projekty są dla naszych wrażliwych twórców wielkim odkryciem ich pasji , talentów oraz niezwykłej inspiracji. Zespół projektowy nawiązał kontakt ze znanymi postaciami kultury polskiej, którzy wyrazili swoje zdanie na temat twórczości naszych utalentowanych artystów.

Wielkie gratulacje i owocnej pracy przy realizacji projektów!!!!

Plakat spotkania(3) WYSTAWA PRAC wrażliwych twórców(3)