1 B – Klasa przyrodnicza

Klasa I b

Klasa przyrodnicza

Języki: j. angielski- rozszerzony, drugi język do wyboru: j. francuski, j. niemiecki, j. rosyjski lub j. hiszpański.

Rozszerzenia: biologia, chemia,

Zajęcia uzupełniające: historia i społeczeństwo, laboratorium biologiczno-chemiczne

Klasa dla uczniów, którzy interesują się przedmiotami przyrodniczymi. Chcesz aktywnie zdobywać wiedzę i umiejętności samodzielnego myślenia, wykonywać doświadczenia i prowadzić obserwacje. Uczniowie tej klasy będą odbywać wybrane zajęcia w pracowniach SGGW, będą uczestniczyć w różnych projektach, oraz akcjach ekologicznych i profilaktycznych. Dla uczniów zostaną zorganizowane dwa obozy naukowe zgodnie z profilem klasy.

Uczniowie będą w pełni przygotowani do zdawania egzaminu maturalnego z biologii i chemii na poziomie rozszerzonym.