Konkurs Pierwszej Pomocy

OGŁOSZENIE

16 maja 2015 roku   LXIII LO, CIX LO oraz Maltańska Służba Medyczna  organizuje  II Zawody Pierwszej Pomocy  „ Nie bój się pomagać”. Impreza objęta zostanie patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów Pana Roberta Kempy.

Zawody  przeznaczone są  dla uczniów ursynowskich  i mokotowskich szkół gimnazjalnych.

Podczas zawodów odbędą się pokazy akcji ratowniczych, przygotowanych przez służby medyczne.

Zapraszamy wszystkie ursynowskie i mokotowskie szkoły gimnazjalne do wzięcia udziału w zawodach

Zgłoszenia  przyjmowane są do dnia 30.04.2015 roku

Serdecznie zapraszamy!!!