NAGRODY DLA UCZENNIC NASZEGO LICEUM MAGDALENY RUSETSKIEJ I EMILII PIETRZYK

KONKURS ,,63 DNI CHWAŁY”

Z okazji 78 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Klub Lidera Rzeczypospolitej zorganizował dla dzieci i młodzieży ze szkół województwa mazowieckiego konkurs plastyczny ,,63 DNI CHWAŁY”.

Z ogromną przyjemnością informuję, że uczennice naszego liceum Magdalena Rusetska i Emilia Pietrzyk z klas drugich  zostały nagrodzone.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych☺

Kategoria wiekowa (uczniowie szkół ponadpodstawowych)-GRAFIKA

I miejsce – Magdalena Rusetska (LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha w Warszawie)

Kategoria wiekowa (uczniowie szkół ponadpodstawowych-PRACA PLASTYCZNA