Obóz zimowy narciarsko-snowbordowy- styczeń 2012 r.

W okresie 3-7.01.2012 roku uczniowie  LXIII LO byli uczestnikami obozu zimowego w Sromowcach Wyżnych. Wyjazd miał na celu naukę oraz doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie. Po miłej  podróży,  która przebiegała spokojnie , dotarliśmy na miejsce do ośrodka Orle Gniazdo. Po obiedzie i zakwaterowaniu  wyruszyliśmy zobaczyć pobliski stok narciarski oraz okolicę. Drugi dzień spędziliśmy jeżdżąc na nartach i snowboardzie na stoku Polana Sosna . Niewielka grupa uczniów rozpoczęła naukę jazdy na nartach a pozostała część spędziła dzień na doskonaleniu swoich umiejętności narciarskich i snowbordowych.

Kolejne dwa dni jeździliśmy na stoku w Kluszkowcach, a ostatni dzień był niespodzianką dla wszystkich uczniów, gdyż pojechaliśmy do jednego z większych ośrodków narciarskich w Białce Tatrzańskiej. Wieczorem  został zorganizowany grill, na którym jedząc kiełbaski podsumowaliśmy nasze tygodniowe zmagania  na stokach. W sobotę po śniadaniu wyruszaliśmy do Warszawy.

autor: prof. Joanna Wojciuk

{gallery}snow_2012{/gallery}