Podziękowania i zaproszenie na wernisaż ” Polska to MY. Autoportret w 100-lecie Niepodległości”

Szanowna Pani Dyrektor,

pragniemy gorąco podziękować za zaangażowanie Państwa szkoły w warszawską akcję artystyczno-społeczną ” Polska to MY. Autoportret w 100-lecie Niepodległości”.

Szczególnie dziękujemy szkolnym koordynatorom akcji, dzięki którym to przedsięwzięcie stało się możliwe i tak wielkie.

Prace z Waszej placówki wzbogaciły multimedialną wystawę autoportretów we WCIES.

W imieniu Dyrektora Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń serdecznie zapraszamy Panią oraz koordynatorów akcji na wernisaż finału akcji  artystyczno – społecznej “Polska to MY.Autoportret na 100 – lecie Niepodległości”.

Wernisaż odbędzie się 6 grudnia 2018 r. (czwartek) o godz. 10.00 we WCIES ul. Stara 4.

„Polska to MY.Autoportret na 100 – lecie Niepodległości” to unikalna, radosna akcja.Przedszkola, szkoły stały się lokalnymi centrami twórczości – dzieci,nauczyciele, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, ciocie, wujkowie, pracownicy szkoły, inni przyjaciele szkół i przedszkoli, zaproszeni goście rysowali,malowali autoportrety, które potem stworzyły szkolne wystawy na 100 – lecie Niepodległości.

Na multimedialnej wystawie we WCIES będą wyeksponowane zdjęcia ponad 7 500prac twórców w wieku od 3 do 83 lat nadesłanych z 92 szkół i przedszkoli.

W warszawskich tramwajach, autobusach i skm-ce będzie emitowany spot reklamowy promujący tą wystawę.