Spektakularne zakończenie programu PoczytajMY

Na zakończenie programu PoczytajMY uczniowie z klasy 1a i 1e zorganizowali dla dzieci ze SP nr 323 przedstawienie pt. „Szalona cukiernia”.  Inspiracją dla autora scenariusza była sztuka Paula Pörtnera „Szalone nożyczki”. Podobnie jak w oryginale, publiczność była zaangażowana w rozgrywającą się akcję. Na koniec dzieci podziękowały uczniom za prowadzone przez nich całoroczne spotkania i wspólnie wykonali układ taneczny przy utworze „Czekolada”. Nasi uczniowie wykazali się nieprzeciętną kreatywnością oraz doskonałą umiejętnością organizacji i współpracy.

Scenariusz i reżyseria: Karol Czerbniak (1a)

Aktorzy:  Wiktoria Ziemniewicz (1a), Piotr Gajewski (1a), Karol Czerbniak (1a);  Milena Małkiewicz (1e), Natalia Kowalczyk (1e);  Gościnnie: Aleksander Mazaraki (1a)