Sport – posumowanie

Uroczyste Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego w Dzielnicy  Ursynów

22 listopada 2016 roku w Arenie  Ursynów odbyło się podsumowanie sportowej rywalizacji ursynowskich szkół w ramach 49 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży za rok szkolny 2015/2016.

Uroczystość wręczenia nagród zaszczycił swoja obecnością dwukrotny medalista igrzysk olimpijskich w pchnięciu kulą Tomasz Majewski oraz Zarząd Dzielnicy Ursynów z Burmistrzem Robertem Kempą na czele, Wiceburmistrzem Rafałem Miastowskim odpowiedzialnym za sportowe działania, Przewodniczącą Rady Dzielnicy Teresą Jurczyńską-Owczarek, Dyrektorem Biura Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy Januszem Samelem.

Nasze liceum zajęło drugie miejsce w klasyfikacji  szkół ponadgimnazjalnych i otrzymało puchar. Wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w sporcie szkolnym w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży otrzymała Pani Dyrektor Anna Jurek oraz nauczyciel wychowania fizycznego  Jacek Kalata.

Joanna Wojciuk