Mistrzostwa Ursynowa w piłce siatkowej

Historyczne zwycięstwo dziewcząt z ” Kossutha” w Rozgrywkach o Mistrzostwo Ursynowa w piłce siatkowej

Rozgrywki zostały przeprowadzone w hali sportowej LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha w Warszawie przy ul. L. Hirszfelda 11 w dniach 11-15.01.2016r

W kategorii dziewcząt wystartowały trzy szkoły. Pierwsze miejsce po zaciętym finale przypadło naszym dziewczętom z LXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Lajosa Kossutha, drugie zajęło LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego a trzecie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II. Jest to Nasze pierwsze zwycięstwo od ponad 10 lat.  Naszą  szkołę reprezentowały : Oliwia Sobótka, Wiktoria Górecka, Pola Rudin, Katarzyna Jakimiak, Wioletta Fabisiak, Daria Haładuda.

W kategorii chłopców wystartowały cztery szkoły. Z kompletem zwycięstw pierwsze miejsce zajęło LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego, drugie miejsce przypadło Liceum Ogólnokształcącemu Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II a trzecie LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha, tuż za podium uplasowało się CIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Heleny Modrzejewskiej.

Podczas uroczystego zakończenia Wiceburmistrz Rafał Miastowski, Dyrektor 63 LO Paweł Mazur, Naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji Zenon Dagiel oraz Główny Specjalista w tej komórce Michał Szpakiewicz wręczyli zwycięzcom dyplomy oraz puchary.

Wszystkie zawodniczki oraz zawodnicy ze zwycięskiego zespołu otrzymali nagrody rzeczowe (skarpetki Reebok). Nagrodą rzeczową (torba sportowa, koszulki sportowe oraz bluza sportowa) zostali nagrodzeni również najlepsze siatkarki i siatkarze z każdego zespołu: