Sportowe wydarzenia

Uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego

28 października 2015 w Arenie Ursynów odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2014/2015 w wykonaniu ursynowskich placówek. Na trybunach zasiedli najważniejsi gości – uczniowie, medaliści Warszawskiej Olimpiady Młodzieży oraz nauczyciele i dyrektorzy  szkół. Imprezę poprowadził znany dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch. Naczelnik Sportu i Rekreacji Urzędu Dzielnicy UrsynówZenon Dagielprzedstawił prezentację omawiającą sukcesy ursynowskich szkół w zeszłym roku szkolnym. Ursynów zajął drugie miejsca w klasyfikacji ogólnej szkół podstawowych i gimnazjalnych, szóste w klasyfikacji ogólnej szkół ponadgimnazjalnych, piąte w klasyfikacji medalowej Dzielnic i najważniejsze – drugą lokatę w klasyfikacji ogólnej Dzielnic.Nasze liceum w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Dzielnicy zajęło drugie miejsc.

Za wybitne osiągnięcia w sporcie szkolnym w ramach XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży wyróżniono naszego nauczyciela wychowania fizycznego Pana Jacka Kalatę.

Opracowała Joanna Wojciuk

{gallery}2015-wydarzenia{/gallery}