Spotkanie Świąteczne w LXIII LO

22 grudnia na sali gimnastycznej przy okazji spotkania świątecznego Pani Anna Jurek, dyrektor naszej szkoły oraz Pani Magdalena Krzemińska, przewodnicząca Rady Rodziców uhonorowały uczniów, którzy w ostatnim czasie osiągnęli sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Przypomnijmy:
– grupa koszykarzy zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim turnieju “Od SKS-u do AZS-u”;
– grupa dziewcząt z klasy 2a w składzie: Aleksandra Kornijenko, Karolina Roszkowska i Anna Rywka zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Wirtualnym Festiwalu “Iskry Niepodległej”;
– uczennica klasy 2c Kinga Brodzińska wygrała Konkurs Prawa Człowieka w Obiektywie, organizowany przez Rzecznika Praw Obywatelskich, w kategorii wideo dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Serdecznie gratulujemy ❤
Nasi zwycięzcy Koszykarze postanowili uhonorować swojego Trenera – pana profesora Jacka Kalatę. Serdeczne gratulacje dla pana profesora oraz jego podopiecznych!