Święto Niepodległości w naszej szkole

Z okazji 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyła się w naszej szkole uroczystość przygotowana przez uczniów klas pierwszych. Narratorem był Sebastian Witkowski z kl. I d, zaś wiersze recytowali: Kasia Kuśmierczyk, Ania Wiórkowska i Julita Liwińska z kl. Ia, Martyna Włodarczyk i Klaudia Lan z kl. I d, Maciek Kania i Bartek Stańczyk z kl. Id, Karolina Jarmul z kl. Ie, Mateusz Lewczuk i Mateusz Dudek z kl. Ic. W rolę marszałka Piłsudskiego wcielił się Karol Orliński z kl. I c. Podkład muzyczny na gitarze klasycznej wykonał Rafał Pilzak z kl. Ic, zaś na gitarze elektrycznej grał Mateusz Dudek z kl. Ic. Dekoracje wykonali: Ola Ryzner z kl. IIe , Martyna Włodarczyk z kl. I d i Kuba Dembowski z kl. IIc.

Wszystkim uczniom jeszcze raz serdecznie dziękuję 🙂  Dorota Myśliwska

{gallery}2013-swieto-niepodleglosci{/gallery}