Tenis stołowy

I SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W LXIII LO

W sobotę 19 listopada 2016 roku o godzinie 9.00 odbył się szkolny turniej w tenisa stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców. Został zorganizowany przez nauczycielki naszej szkoły Agnieszkę Kałucką  i Joannę Wojciuk we współpracy z panem Grzegorzem Smykiem z klubu UKS LUPUS KABATY . Do zawodów  zgłosiło się 19 uczestników. W kategorii dziewcząt rozegrała się ostra rywalizacja o podium. Pierwsze dwa  miejsca wywalczyły  uczennice z klasy 2b :

pierwsze – Weronika Chojnacka, a drugie -Julia Nowak. Trzecie zajęła Martyna Strzeżek  z  lasy 1b

W kategorii chłopców, mimo licznych zgłoszeń, rywalizacja  odbyła się tylko  między dwoma uczniami z klasy 1b. W rezultacie I miejsce zajął Artur Busz, a II Szymon Piechutowski. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i  mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie młodzieży w przyszłym roku.