Zawody

22.10.2017 w hali sportowej SGGW reprezentacja naszej szkoły w piłce siatkowej chłopców zajęła pierwsze miejsce w zawodach organizowanych przez Akademicki Związek Sportowy “Z SKS-u do AZS-u”

Nasi siatkarze bez straty seta przeszli przez eliminacje i półfinał, docierając do finału, w którym po zaciętej walce pokonali technikum “Kasprzaka” 2:1.

Sukces jest tym cenniejszy, że będziemy reprezentować Warszawę w drugim etapie zawodów, w którym spotkamy się ze zwycięzcami analogicznych zawodów rozegranych w innych miastach w Polsce.

Nasi zawodnicy sukces dedykują Mateuszowi Malcowi, który dzień wcześniej uległ kontuzji i nie mógł grać z kolegami.

W zawodach uczestniczyli: Adrian Gwardiak – kapitan i najlepszy zawodnik turnieju, Krzysztof Weremczuk, Jakub Mizdra, Mikołaj Rudkowski, Marcin Ziemiański, Michał Janowski, Adam Baczyński, Michał Ziółkowski i Konrad Bugalski.