Działania podejmowane przez szkołę na rzecz dzielnicy i miasta

DZIAŁANIA PODEJMOWANE PRZEZ SZKOŁĘ NA RZECZ DZIELNICY I MIASTA

• Prezentacja multimedialna Dzielnicy Ursynów w ramach realizacji projektu wymiany z Rosją.
  • Organizacja pokazu z fizyki “Camera obscura” dla uczniów i nauczycieli szkół ursynowskich (mgr M. Rowińska).
  • XV Zaduszki Poetyckie – spektakl teatralny dla szerokiej publiczności (mgr H. Wiśniewska).
  • Organizacja i przeprowadzenie konferencji dla nauczycieli gimnazjum dzielnicy Ursynów, Sródmieście i Mokotów (mgr M. Rowińska)
  • Organizacja konferencji dla nauczycieli szkół średnich z całej Warszawy na temat “Nowa matura 2005” (mgr M. Rowińska).
  • Organizacja konferencji metodycznej z języka polskiego dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych dzielnicy Ursynów, Mokotów, Ochota z udziałem specjalistów z OKE (mgr H. Wiśniewska).
  • Przeprowadzenie szkoleń na egzaminatorów z języka rosyjskiego przez OKE i nauczyciela-metodyka LXIII LO Krystynę Kancewicz-Sokołowską.
  • Działałność Szkolnego Klubu Wolontariatu – zbiórka darów dla domu “Samotnej Matki-Radość Dziecka” i schroniska dla zwierząt AMI (mgr T. Guła, mgr D. Maćkowiak).