rada_rodzicowW naszym liceum uczniowie mogą liczyć na pomoc Rady Rodziców. Współpraca między Gronem Pedagogicznym a Rodzicami pozwala szybko i bezpośrednio reagować na potrzeby młodzieży.

Skład Prezydium Rady  Rodziców w  roku szkolnym 2024/2025

Przewodnicząca – Paulina Choroś

Wiceprzewodnicząca – Edyta Majowicz – Kołek

Skarbnik – Maciej Gajewski

Członek – Jolanta Pielak

Członek – Agnieszka Kołtyś

Członek – Małgorzata Gotkowska

Członek – Katarzyna Kucybała

Członek Joanna  Mizgalska – Szklarczyk – Komisja rewizyjna

Joanna Fritsch – Tomaszewska

Barbara Kusztal – Komisja skrótacyjna

Ze składek dofinansowane są między innymi obiady w szkolnej stołówce, wycieczki, warsztaty przedmiotowe, obozy integracyjne. Rada przyznaje również w miarę zgłaszanych potrzeb pomoc socjalną w postaci jednorazowych lub stałych zapomóg gotówkowych. Na prośbę nauczycieli dodatkowo wyposażane są pracownie szkolne w niezbędne pomoce naukowe czy też sprzęt sportowy.

Rada Rodziców także opiniuje i doradza Dyrekcji Liceum w podejmowaniu różnego rodzaju inicjatyw.

Praca w Radzie Rodziców odbywa się na zasadach wolontariatu i żadna z zaangażowanych osób nie pobiera za swoją działalność wynagrodzenia ani nie uzyskuje żadnych innych korzyści z tego tytułu.

Adres e-mail:

rada.rodzicow.lo63@eduwarszawa.pl

Rada Rodziców przy LXIII L.O. im. Lajosa Kossutha
ul. Hirszfelda 11
SANTANDER BANK S.A.

Prosimy o upewnienie się, że wpłaty dokonywane są na powyższy numer rachunku.

W naszym liceum uczniowie mogą liczyć na pomoc Rady Rodziców. Dzięki znakomicie układającej się współpracy między rada_rodzicowDyrekcją Szkoły a Rodzicami, ci ostatni mogą szybko i bezpośrednio reagować na potrzeby młodzieży i nauczycieli.

Z dobrowolnie deklarowanych składek dofinansowane są, między innymi, obiady w szkolnej stołówce, wycieczki, warsztaty przedmiotowe, obozy integracyjne. Rada przyznaje również, w miarę zgłaszanych potrzeb, pomoc socjalną w postaci jednorazowych lub stałych zapomóg gotówkowych. Na prośbę nauczycieli dodatkowo wyposażane są pracownie szkolne w niezbędne pomoce naukowe, kupowany jest sprzęt sportowy oraz książki do biblioteki.

KONTO RADY RODZICÓW

63124062501111001045979647 Bank PEKAO SA